Volejte sláva a tři dny se radujte! Vozík se našel!

Objevil se vybitý, odřený, obouchaný a částečně nekompletní v suterénu domu s pečovatelskou službou, odkud v neděli záhadně zmizel. Policie případ ještě neuzavřela, takže bych se zde nerad dopouštěl jakýchkoli spekulací, ale pravděpodobné je, že se tak stalo i díky všem vám a mediím, kteří jste mi pomohli incident zveřejnit. V nejbližší době vozík poputuje na specializovanou diagnostiku, která nám ukáže k jak značnému poškození došlo.

Děkuji vám všem. Mnozí z vás jste mi psali povzbudivá slova, mnozí jste přispěli na pořízení náhradního vozíku – zejména vás bych chtěl nyní požádat o shovívavost. Rád bych vyčkal na vyčíslení škody a případně využil vaše příspěvky k úhradě nutných oprav – pokud se samozřejmě nenajde viník, od kterého by bylo možné tuto úhradu vyžadovat. Ke včerejšímu dni jste poslali příspěvky v celkové výši zhruba 10.000,- což je úžasné. A jelikož je slovo „děkuji“ sice milé, ale pořád je to pouze slovo, rád bych mu dodal obsah tím, že každému, kdo byl tak laskav a přispěl na pořízení nového vozíku nebo má v úmyslu přispět na opravu, nakreslím obrázek. V současné době cvičím a rehabilituji ve vojenském reh. ústavu Slapy. Díky vám nyní i s vidinou, že vše uplatním v nadcházející sezóně Powerchair hockey! Cítím se být šťastný! :-))

Ještě jednou vám děkuji a přijďte se někdy podívat na Powerchair hockey! Je to sport s příběhem!

Vašek

* Ti z vás, kteří mají zájem o navrácení příspěvku ihned, napište mi prosím do zpráv a já samozřejmě zajistím okamžitý převod, tak, jak jsem slíbil.
* Taktéž vy, kteří máte zájem o obrázek, pište do zpráv.
* Prosím sdílejte, cítím povinnost informovat všechny, kterým nebyl můj vozík „ukradený“.