Vítejte na 9. Prague Powerchair open

 

Prague Powerchair open je tradiční mezinárodní turnaj Powerchair Hockey organizovaný New Cavaliers Praha každoročně od roku 2010. Za devět let existence turnaj navštívily stovky evropských hráčů, z Itálie, Slovinska, Německa, Švýcarska, Nizozemí, Dánska nebo Finska. Samotná soutěž v Powerchair Hockey není jediným hnacím motorem našich turnajů. Prague Powerchair open je místo setkávání, emocí a nezapomenutelných sportovních, společenských a cestovatelských zážitků.

Velmi nás těší významný zájem o letošní ročník. V Praze, jednom z nejkrásnějších evropských měst, letos, v termínu 27. – 28. 10. 2018,  přivítáme osm zahraničních a dva české týmy:

Haukiputaan Heitto (Finsko)
Mixed NRW team 2018 (Německo)
Iron Cats (Švýcarsko)
Trouble makers (Slovinsko)
GP Bulls (Nizozemí)
Alma Madracs Udine (Itálie)
ASD Dolphins Ancona H.C. (Itálie)
Macron Warriors (Itálie)
New Cavaliers Praha (ČR)
Jaguars Praha (ČR)

Prague Powerchair open je pro nás jednou z nejvýznamnějších událostí v roce a proto její přípravě věnujeme maximální péči. Letošní ročník je pro nás obzvlášť významný, protože se koná ve dnech 100. výročí vzniku Československé republiky. Naším turnajem chceme mimo jiné přispět k oslavě českého sportu, který stál u zrodu naší samostatné republiky. Sport nás v jakékoliv době dokázal naplnit pocitem vlastenectví a hrdosti.

S organizačním týmem a s pomocí dobrovolníků pro účastníky připravujeme komfortní zázemí a nabitý sportovní program. Naším cílem je poskytnout účastníkům vždy to nejlepší, co je v našich možnostech. Pohodlné, bezbariérové ubytování, kvalitní sportovní halu, chutný catering a v neposlední řadě strhující závěrečný ceremoniál. Pevně věříme, že se vám bude 9. Prague Powerchair open líbit. Těšíme se na vás.

Sledujte facebookové stránky události a web www.praguepowerchairopen.com