Vánoce s Powerchair Hockey

V sobotu 8. 12. 2018 proběhly další Vánoce s Powerchair Hockey (dříve EWH). Pořadatelem byla Asociace Octopus.

Sportovní část dne probíhala ve sportovní hale v Praze na Jarově, kde pro krátké tréninkové fázi probíhala přátelská utkání týmů New Cavaliers a Indians Plzeň se zapojením hráčů z týmu Red Dragons. V odlehčené formě sportovní zábavy si účastníci zahráli i v mix týmech, hokejku a joystick do ruky vzali i dobrovolníci.

Slavnostní ukončení sportovního roku se uskutečnila v prostorách Centrum Paraple, které bylo tak laskavé a poskytlo nám svou tělocvičnu, stoly, židle i ozvučení sálu. Moc děkujeme!

Kromě bohaté večeře, kterou si všichni účastníci připravili tím, že společnému stolu každý něco chutného přinesl, jsme přítomným promítali videa z nejvýznamnějších akcí roku a samozřejmě rozdávali dárky. Kromě toho byli vyhlášeni tři Dobrovolníky roku, bez jejichž pomoci bychom nemohli dělat to, co děláme. Za Spolek Flor-in Jiřímu Brabcovi, za Indians Plzeň Lukášovi Zdařilovi a za Octopus jsme poděkovali Zuzce Dobrotkové, která pomáhá nejen s provozem kosmetických služeb.

Tradičně byli všechny dvojice předem rozlosovány do dvojic, které se vzájemně obdarovali malým dárkem. Příjemným večerem plným hudby, milého povídání, překvapení, dětské radosti a tance jsme uzavřeli rok 2018.

Děkujeme všem, kteří přišli. Těšíme se na vás v roce 2019. Krásné Vánoce!