Soustředění s Indiány

Ve dnech 2.-3.3.2013 proběhlo společné soustředění týmů New Cavaliers a Indians Plzeň v SOŠ stavební a zahradnická, Praha 9. Toto soustředění bylo přípravou týmů na I. kolo České EWH ligy, které bylo vedeno pod novým trenérem New Cavaliers Tomášem Novákem.

V sobotu byl trénink zaměřen hlavně na individuální práci hráčů. Např. Jan Horák si zvykal na nový sportovní vozík ze Švýcarska a další hráči přijeli s vylepšenými vozíky z Finska. Někteří hráči se dostali do nové role zejména Petra Černá a Jitka Kodadová na postu hráče s T-stick. Lukáš Kroupa v této sezoně nebude jenom brankařem, ale i hráčem v poli. Jiří Němeček si osvojoval spolupráci s hostujícím týmem Indians Plzeň a doufejme, že jim zapůjčený hráč z New Cavaliers pomůže v dobrých výsledcích v této sezóně.
Po sobotním tréninku byla převážná část hráčů unavená, ale nestálo nic tomu, aby si večer zpříjemnili společnou večeří v Restauraci Don Vito. Následující den byl již hlavně o sehrání týmů před I. ligovým kolem. Adélka Mullerová po dlouhé době opět pískala přátelský zápas mezi New Cavaliers a Indians Plzeň. V zápase si oba týmy zkoušeli různé rozehry, držení pozic a hlavně souhru v utkání. Samozřejmě, že to nebyl mistrovský zápas, který by týmům ukázal jejich přednosti nebo slabiny. Myslím si, že se nám soustředění vydařilo a teď už se těšíme na první zápasy v sezóně 2013, které ukážou připravenost týmů a kdo bude mistrem ligy kdo překvapí se zlepšenou hrou a neposlední řadě novými hráči???

Závěrem bych chtěl poděkovat našim kamarádům a trenérovi, že po celý víkend byli s námi a pomáhali nám ať se stavěním mantinelů, přesouvání hráčů na sportovní vozíky či uvazování hokejek.