Mezinárodní klubový turnaj

PRAGUE POWERCHAIR OPEN

Prague Powerchair open je tradiční mezinárodní turnaj Powerchair Hockey organizovaný Spolkem Flor-in každoročně od roku 2010. Za devět let existence Prague Powerchair open navštívily stovky evropských hráčů, z Itálie, Slovinska, Německa, Švýcarska, Nizozemí, Dánska nebo Finska. Náš turnaj je místo setkávání, nezapomenutelných sportovních, společenských a cestovatelských zážitků.

Prague Powerchair open je pro nás jednou z nejvýznamnějších událostí v roce a proto její přípravě věnujeme maximální péči. S organizačním týmem a s pomocí dobrovolníků pro účastníky připravujeme vždy komfortní zázemí, nabitý sportovní a doprovodný program. Účastníkům turnaje poskytujeme pohodlné, bezbariérové ubytování, kvalitní sportovní halu, chutný catering a v neposlední řadě strhující závěrečný ceremoniál. To vše uprostřed jednoho z nejkrásnějších evropských měst.
Podívejte se na stránky turnaje a tvořte Prague Powerchair open s námi, ať už jako hráč, dobrovolník, podporovatel nebo fanoušek.
Od roku 2010 do 2013 turnaje nesly We play with love, Feel the power a Join the game. Od roku 2013 se turnaj jmenuje Prague Powerchair open. Koná se buď v letních nebo podzimních měsících.

Webové stránky turnaje: www.praguepowerchairopen.com

Výsledky 2010 - 2018

2010
1. Red Bulls
2. Munich Animals
3. Sharks Monza
4. Trouble Makers
5. Blue Devils Genova
6. Tigers
7. Cavaliers
8. Gladiator