New cavaliers na Prague cup

Ve dnech 1. a 2. 5. měl náš tým příležitost zahfát si na 4. ročníku Prague Cup, na který byl pozván organizátorským klubem Jaguars. Turnaje se zúčastnilo kromě nás, týmů Jaguars a Indians další tři zahraniční týmy: De Pont Rotterdam, GP Bulls Eindhoven, Tigers Bolzano a Torpedo Ladenburg. Herní systém spočíval v seskupení všech týmů do jedné skupině a následně utkáních každého s každým.

První herní den se týmu New Cavaliers ndařilo. Technické problémy náhle vyřadily z provozu dva sportovní vozíky. I přesto jsme ale bojovali do závěrečného hvizdu všech zápasů prvního herního dne.

Skupinu ovládl tým De Pont, na druhém místě se umístili GP Bulls, třetí příčku obsadili Torpedo, čtvrté místo patřilo domácímu týmu Jaguars, na pátém místě skončil náš tým New Cavaliers, šestí byli Tigers a poslední příčku obsadili Indians.

V sobotním programu byl nejprve připrven semifinálový zápas prvních se čtvrtými ze základní skupiny – tedy De Pont proti Jaguars. A druhé semifinále proběhlo mezi týmy GP Bulls a Torpedo. Ostatní tři týmy se utkali v systému každý s každým, kde se nejlépe dařilo New Cavaliers (Tigers jsme porzili 3:1 a Indians 5:4).

Podle očekávání se do finále probojovaly týmy De Pont a Torpédo Ladenburg. De Pont ale opět předvedl vynikající hru a zaslouženě zvítězil jednoznačným výsledekem 5 : 1.

O třetí místo si zahrál domácí tým Jaguars a GP Bulls. Jaguars předvedli vynikající hru, ale na zkušený nizozemský tým to bohužel nestačilo (3 : 6)

Slavnostním ukončením turnaje se stal společenský večer v příjemném prostředí Žlutých lázních, kde se konalo i slavnostní vyhlášení. Konečné umístní týmů:

7. Indians Plzeň

6. Tigers Bolzano

5. New Cavaliers Praha

4. Jaguars Praha

3. GP Bulls Eindhoven

2. Torpedo Ladenburg

1. De Pont Rotterdam

Děkujeme týmu Jaguars za příležitost, všem členům týmu za účast a pomoc, dále všem partnerům za váženou podporu. Těšíme se na příště.