III. Prague Powerchair open je tu!

Termín: 2. – 5. 8. 2012

Po úspěších spojených s organizací předchozích dvou ročníků našeho mezinárodního turnaje („We play with love 2010“ a „Feel the power 2011“) náš čeká další florbalový svátek.

Letošním podtitulem „Join the game“ (zapoj se do hry) jsme k účasti vyzvali i týmy, které zatím možnost zakusit atmosféru našeho turnaje neměly.  Vše nesvědčuje tomu, že nás v srpnu opět nemine báječná podívaná doprovázená vysoce kvalitními sportovními, společenskými a kulturními zážitky, na jejichž přípravě ve spolupráci s našimi partnery pilně pracujeme.

Turnaj „Join the game“ odstartujeme tedy ve čtvrtek 2. srpna 2012 v podvečer, kdy v Praze přivítáme 7 zahraničních týmů z Itálie, Německa a Nizozemí.  Pro ubytování tradičně využijeme Jedličkův Ústav PrahaCentrum Paraple a nově také Hotel Atlantic.

Herní část turnaje budeme realizovat ve sportovní hale Na Třebešíně. Hala je vybavena bezbariérovým vstupem, je dostatečně prostorná a disponuje také optimálním počtem bezbariérových šaten a sociálních zařízení.

Závěrečný večer turnaje by vždy měl být zlatým hřebem celé akce. V tomto ohledu s velkou radostí opět využijeme prostory a služby Letenského zámečku, kde se konala slavnostní večeře na turnaji „We play with love“ v roce 2010. Tehdy se radovaly nejen chuťové buňky účastníků, ale také zraky, když se celý večer kochaly krásnými pohledy na večerní Prahu.

Pro účastníky samozřejmě připravujeme řadu dalších příjemných překvapení…

Přijďte a podpořte české týmy!