Exhibice na Champions Cup 2011

Využili jsme příležitost představit náš sport na Champions Cup 2011 a tak jsme se 4. 10. v Boleslavské Ško Energo zúčastnili krátké exhibice EWH. Do Mladé Boleslavi se sjeli zkušení hráči z týmůCavaliers, Tigers a Transformers, vytvořili dva mix týmy a v19:30 naskočili na hrací plochu. Pro Exhibici bylo vyhraněno 2 x 8 minut mezi třetinami zápasu domácích BILLY BOY Mladá Boleslav s SSV Helsinki. Exhibice vzbudila zájem zhruba dvou set diváků, kteří nezůstali pasivní a podporovali naše hráče všemi prostředky. Zahrát si před takovým počtem fanoušků za doprovodu bubnů a aplausů byl krásný zážitek, scházela snad už jen Mexická vlna. Děkujeme organizátorům, České federaci Electric Wheelchair Hockey a všem pomocníkům za zprostředkování tohoto výjimečného sportovního zážitku.