EWH kemp byl opět nejlepší

V termínu 27. 6. – 4. 7. 2015 se v Březích u Přelouče konal již 5. ročník oblíbeného EWH kempu. V autokempu Bunkov se sešlo více než dvacet hráčů a třicet pomocníků, aby si společně užili týden plný nejen sportovní zábavy.

V termínech 28. 6. – 2. 7. probíhaly každodenní tréninky v prostorné sportovní hale Přelouč. Je na místě zde poděkovat městu Přelouč za vstřícnost a příležitost sportovní halu pohodlně využívat. Děkujeme.

Kromě sportovního programu mohli účastníci využít mnoho dalších zábavných způsobů, jak trávit čas. Někteří se se svými asistenčními psy odebírali na kratší či delší výlety po okolí, jiní zůstávali v kempu koupajíce se v přilehlém rybníku.

Letošní EWH kemp byl mimo jiné výjimečný svým doprovodným programem.  Hned v den příjezdu se příznivci rockové hudby mohli odebrat do nedalekých Lohenic, kde se konal jednodenní hudební festival Celtic night. V pondělí si absolventi Metropolitní univerzity Jan Horák a Jan Thenot pro všechny účastníky připravili otevřenou oslavu získaného titulu v podobě opékání buřtů a společenské zábavy. Dále jsme před našimi apartmány mohli aplaudovat vynikající skupině historického šermu, kterou k vystoupení tajně a k milému překvapení všech přizvala předsedkyně pořádající Asociace Octopus Markéta Petráčková.  Ve středu nám zazpívala milá a talentovaná zpěvačka Yvette Vohnoutová a  konečně v pátek se konalo tradiční grilování prasete za účasti hudebních hostů.

Letošního EWH kempu se zúčastnila většina hráčů ze třech českých týmů; New Cavaliers Praha, Red Dragons Praha (s podporou Rejnoků Zlín) a tradičně také SK Indians Plzen. Zmíněné celky uvidíme opět již v říjnu, kdy se v Praze bude konat I. ligové kolo ligové soutěže 2015.

Děkujeme Asociaci Octopus; jmenovitě Markétě Petráčkové a Janu Horákovi za přípravu kempu, dále děkujeme všem pomocníkům za účast, bez které by se kemp nemohl uskutečnit. Děkujeme sponzorům a partnerům za finanční a materiální podporu; nadace O2, LITA SPORT s.r.o., Městská část Prahy 13, Konto Bariéry, Magistrát hl. m. Prahy, Městská policie Praha, SIV, Garaventa Lift a dalším.

Děkujeme.