Cavaliers smutní, titul si z Krkonoš nepřivezli

17-18.11 se v trutnovské sportovní hale základní školy Mládežnická konalo poslední kolo EWH ligy 2012. Náboj a jiskra nechyběly i díky tomu, že se již podruhé mělo právě na posledním kole rozhodnout o šampionovi.  Organizace se chopila Česká federace EWH s podporou Královéhradeckého kraje a Českého svazu tělesně postižených sportovců, ubikaci nám poskytl internát Obchodní akademie pro tělesně postižené v Janských Lázních.

V sobotu nás v tělocvičně přivítal ideální servis v podobě bohaté snídaně, vybavené šatny a v neposlední řadě dobře připraveného sportoviště. Sobotní zápasy se nesly v duchu příprav na nedělní zápas roku. Všechny tři zápasy jsme zvládli bez větších problémů.

V nědeli po příjezdu na „plac“ bylo cítit napětí ve vzduchu. J Před naším zápasem roku nastoupili Rejnoci proti Tigers. Zde bych rád vyzdvihl výkon Zlínské gólmanky Hanky Hrabčíkové. Považte, chytat s oběma zlomenýma rukama je obrovská odvaha i kumšt.

Zlatým hřebem víkendu byl tedy zápas s mistry, týmem Jaguars. Vyrovnaný stav bodů po čtyřech předchozích kolech hovořil jasně: kdo zvítězí, bere vše. New Cavaliers se nepodařilo učesat hru, týmově se zkoncentrovat a koneckonců ani správně reagovat na vývoj zápasu. Hráči odvedli kus práce, ale týmový výkon byl velmi rozpačitý. To na dnešní Jaguars nestačí. Je nutné předvést vynikající hru a to se nám narozdíl od Jaguárů nepodařilo. Snad to vyjde příště.

Gratulujeme týmu Jaguars.  Gratulujeme našemu T-sticku, nejlepšímu T-sticku, Jiřímu Táborskému, dále nejlepšímu střelci, nejproduktivnějšímu hráči Standovi Cimpovi a nejlepší brankářce Janě Stárkové, děkujeme nejobětavější hráčce, Haně Hrabčíkové, která je vzorem pro nás pro všechny..  Na závěr nezbývá než poděkovat všem lidem, kteří při nás stáli v celém průběhu sezóny. Dále Asociaci Octopus, České federaci EWH, všem našim sponzorům a podporovatelům děkujeme. Těšíme se na viděnou s vámi se všemi v sezóně 2013.